پذیرش جراحی

پذیرش جراحی

روزانه انواع جراحی لیپولیز و ابدومینوپلاستی با استفاده از دستگاههای پیشرفته لیپوماتیک با کیفیت بالا و کمترین عوارض پس از عمل صورت می گیرد . تیم های پیشرفته لاپاراسکوپی امکان جراحی بدون برش پوست را فراهم می سازد بدون آنکه جای عمل جراحی باقی بماند و در ضمن با حداقل مدت بستری همراه است بطوریکه بیمار می تواند تنها یک روز پس از اعمال جراحی نظیر جراحی لاپاراسکوپیک کیست تخمدان یا کیسه صفرا از مرکز جراحی مرخص شود . اتاق عمل پیشرفته ارولوژی نیز با سیستوپورتروسکوپ و سنگ شکنی برون اندامی امکان جراحی های مدرن امروزی بدون برش بافتهای بدن را فراهم می سازد . جراحی های گوش و حلق و بینی و سینوسها به کمک دستگاههای اندوسکوپیک با نتایج بسیار درخشان همراه است . در بخش بستری ( طبقه دوم ) اتاقهای VIP با دارا بودن امکانات کامل تحمل فضای یمارستانی را بسیار لذت بخش می سازد .

  • پذیرش جراحی در طبقه چهارم بوده و هر روز از ساعت 7 صبح شروع می شود .
  • تعرفه خدمات جراحی برابر کتاب مرجع وزارت بهداشت بوده و پرداخت بصورت نقدی یا از طریق دستگاههای کارتخوان انجام می پذیرد .
  • بیمار بعد از تشکیل پرونده به بخش بستری واقع در طبقه دوم هدایت می شود در صورت لزوم آزمایشات ، مشاهده و معاینات تکمیلی انجام و جهت ورود به اتاق عمل آماده می شود .
  • همراهان بیماران می توانند در طبقه چهارم تا پایان عمل منتظر بمانند .
  • طیف و تیمی از اعمال جراحی در رشته های تخصصی و فوق تخصصی در این مرکز انجام می گیرد که بیشترین آن مربوط به حوزه پلاستیک و زیبائی صورت و بینی ، ماموپلاستی و شکم و بالن می باشد .